+38 (098) 79 798 40
mparty.rivne@gmail.com

6 питань, які треба обговорити ще до весілля

Навіть якщо ви знаєте один про одного все, є питання, які треба обговорити до одруження, щоб деякі моменти сімейного життя не стали для вас неприємними новинами.

  1.  Фінанси Якщо ви вирішили створити сім’ю, то маєте бути в курсі фінансової ситуації партнера. Борги, кредити, плата за навчання, очікуючі великі витрати, відсутність постійного джерела доходу — буде дуже неприємно, якщо ця інформація стане сюрпризом одразу після весілля. Будьте максимально чесними один перед одним. Якщо у когось з вас виникли фінансові питання, разом їх буде вирішити набагато простіше. Сплануйте сімейний бюджет: хто буде за нього відповідати, скільки ви будете витрачати та відкладати. Чим раніше ви це обговорите тим легше вам буде після одруження.
  2. Діти Ця тема актуальна для кожної майбутньої сім’ї. Чи хочете ви дітей, скільки їх у вас буде, якими ви будете батьками, чи буде у вас няня — це швидше питання життєвої позиції ніж конкретного рішення. Тут дуже важливо почути та зрозуміти один одного. Добре коли ваші плани співпадають, а коли ні? Розмова на цю тему ще до весілля буде дуже корисна і допоможе побудувати довготривалі плани на сімейне життя.
  3. Переїзд Питання переїзду — одне із самих частих після одруження. Хтось переїжджає до батьків, хтось від них, інші в друге місто. Запитайте один в одного, як ви відноситесь до переїзду. Які є плюси та мінуси, як часто ви будете їздити до родичів, якщо вони будуть далеко? Переїзд повністю міняє звичний спосіб життя. Обговоривши ці питання, вам буде легше адаптуватись.
  4. Турбота про батьків Життя рухається вперед і одного разу настане такий момент, а можливо вже настав, коли вашим батькам буде потрібна допомога та турбота. Це велика відповідальність, яка потребує багато часу, сил, терпіння та грошей. Буде не лишнім знати, як поведе себе чоловік, коли ти будеш доглядати за своїми батьками або, як поведеш себе ти у цій ситуації. Де батьки будуть жити, хто буде їм допомагати та оплачувати лікування. Відповідь на ці запитання покаже вашу готовність брати відповідальність і боротися з труднощами.
  5. Плани на майбутнє Кожен з нас хоче чогось досягнути у житті і масштаб мрій у всіх різний. Для того, щоб ваша друга половинка стала підтримкою у цих планах, а не перешкодою, краще ще до одруження обговорити ваші плани. Це ж так класно досягати успіху разом!
  6. Вільний час До весілля кожен розпоряджався вільним часом, як хотів. Після одруження усе зміниться і вам треба буде узгоджувати свої плани один з одним. Як тобі буде дізнатись, що чоловік проти твоїх зустрічей з подругами? Або, якщо ти будеш незадоволена його походами з друзями? Як сімейне життя вплине на ваше хоббі? Вирішивши наперед, що у кожного буде час на друзів та хоббі, ви зможете адекватно до цього відноситись та уникнете багатьох суперечок та невдоволень.юююююю

Якщо вам сподобались ці поради, поділіться ними з вашими друзями та знайомими. Хочете частіше читати наші статті та дізнаватись про цікаве першим? Тоді натискайте «Підписатись» під цією статтею та пишіть у коментарях свої побажання.