+38 (098) 79 798 40
mparty.rivne@gmail.com

Ідеальний вік для заміжжя

Постійно ведуться суперечки на рахунок того, коли найкраще виходити заміж чи одружуватись. Наприклад, у Європі та США прийнято реєструвати відносини в 35 років і, навіть, пізніше. Це питання менталітету. Там для подружніх відносин потрібно бути морально та фінансово готовим. В Україні, навпаки, страшаться у 30 залишитись без штампика у паспорті.

Британські вчені вирішили покласти край цим суперечкам і вияснити, коли ж наступає той ідеальний час для заміжжя.

Вирішенням цього питання зайнялися журналіст Браян Крістіан і вчений-когнітивіст Том Гріффітс. Вони випустили книгу під назвою «Правило 37%», яке, за їх думкою, допоможе парам оприділитись з віком для заміжжя. Підсумком їхнього дослідження вийшло число 26. Так, 26 років вважається ідеальним віком для шлюбу. Але варто сказати, що ця цифра досить умовна і кожен може розрахувати цей вік саме для себе.

  Ось пояснення їхніх обрахунків.

У ході своїх досліджень, вони рахували, що люди починають задумуватись про весілля з 18 до 40 років. А найкращий час для заключення шлюбу припадає на 37% цього періоду. Тобто вони розглядали період у 22 роки (з 18 до 40 років) мінус ці самі 37%. Якщо ж, наприклад, ви почали задумуватись про створення сім’ї не у 18, а пізніше, то ваш «ідеальний» вік для шлюбу, відповідно, зміщується.

Окрім того, Гріффітс впевнений, що після 26 років знайти ідеального партнера хоча і можливо, але з кожним роком ймовірність щасливого сімейного життя стрімко наближається до нуля.

Наша практика показує, що у кохання відсутній вік та різноманітні формули. Головне, це справді любити один одного і вміти насолоджуватись цим даром все життя.

Щоб першими отримувати найновіші оновлення нашого блогу, у полі праворуч напишіть свій e-mail та натисніть кнопку «підписатися».