+38 (098) 79 798 40
mparty.rivne@gmail.com

5 порад для збереження квітів у свіжому стані

Як зробити так, щоб ваш букет залишався гарним протягом всього весілля 😉

  1. Поступово готуйте квіти до холоду, якщо свято відбувається взимку. Це треба робити у декілька етапів. Спочатку перенесіть букет з теплої кімнати у більш прохолодну, потім у коридор і лише тоді виносьте квіти на вулицю. Так рослина зможе адаптуватись до низької температури.
  2. Уникайте протягів у спекотну пору року: перепад температур згубно впливає на рослини, незалежно від того, зрізані вони за декілька годин до події чи напередодні ввечері.
  3. Підрізайте стеблини. Свіжий зріз допомагає воді краще потрапляти до квітки по стеблині. Спеціалісти рекомендують робити таку операцію або під проточною водою або з опущеними у воду кінцями. Так ви уникнете потрапляння повітря у канали рослини.
  4. Не допускайте потрапляння води у серцевину бутону — можна зрошувати лише  листя, а пелюстки ні.
  5. Перестаньте експерементувати з аспірином, цукром та спиртом — використання таких речей у якості засобів «народної ботаніки» настільки ризикова затія, що можна взагалі залишитись без букету. У квіткових магазинах є спеціальні препарати із збалансованим вкладом, які допоможуть вашим квітам довше залишатись свіжими та гарними.

Поділіться цими порадами з тими, кому це може бути корисним 😉