+38 (098) 79 798 40
mparty.rivne@gmail.com

5 Тем, які краще не постити у соцмережах після заручин

Вітаємо, Ти (або твоя краща подруга, родичка чи колега по роботі) щойно заручилась! По-перше: пригальмуй з тим, щоб одразу про все писати в інстаграмі. Ось 5 тем від яких ти маєш утриматись щоб не постити поки тебе про це не запитають.

 1. Кількість каратів

  Навіть не вздумай залити фото з ціною твоєї обручки. Та годі вам, люди. Так, ми живемо в епоху коли всі виставляють своє приватне життя напоказ, але цю дрібничку краще залишити у таємниці. Повірте.

 2. Відео твоєї сяючої обручки

  Замість того, щоб просто показувати 45-секундне відео обручки, чому б не написати історію про те, як це було? Твої друзі зададуться таким самим запитанням, то ж дай людям те, що вони хочуть.

 3. Пост про заручини до того, як сказала близьким друзям і сім’ї

  Як би ти почувала себе, якби про заручини своїх самих близьких людей дізналась з фейсбука? Деякі речі треба тримати в таємниці поки ти особисто не скажеш про це тим кого любиш і цінуєш (хоча б по телефону). Повір: цей пост може зачекати деклька днів.

 4. Дата і деталі весілля

  Це називається запрошенням. Ділись важливими деталями лише з гостями. Думаю, ти не захочеш, щоб хтось з небажаних персон писали тобі в коментарях, що вони не бачать свого запрошення 😉

 5. Мільйон хештегів у своєму пості

  Краще придумай свій особистий хештег, за яким усі знайомі зможуть переходити і дивитись твої фото. Також можна повідомити гостей на весіллі, що всі фото з вашого святкування вони можуть завантажувати із вашим весільним хештегом. Так ви зможете побачити набагато більше цікавих моментів із своєї церемонії.